Uithaven 10f | d'Ouwe Haven
- Home
- Search & Book
- Ruiterplaat Vakanties
- Uithaven 10f | d'Ouwe Haven
Nach Zeeland kommen ist wie nach Hause kommen.
July 2022 - C. N.
Vriendelijke ontvangst bij sleutelafgifte. Ons verblijf is gelegen op prachtige lokatie aan de haven met fraai uitzicht. Goede parkeergelegenheid voor de auto en voor de fietsen een eigen berging in het pand. Lift aanwezig. Top appartement. Van alle gemakken voorzien. Restaurants en supermarkten in de omgeving. Prima gelegen voor uitstapjes. Het was geweldig, zoals we van Ruiterplaat kunnen verwachten.
June 2022 - Aart V.
Ideaal voor een wandel -of fietsvakantie. Gezellige dorpjes en steden in de buurt.
June 2022 - Luc S.
Sehr angenehme Wohnung
May 2022 - Emmanuel N.
Sehr schöne Unterkunft !!
April 2022 - Sabine W.
Wij hebben 5 dagen kunnen genieten van het mooie zeeland . ons appartement in Kamperland lag prachtig bij de haven met een mooi uitzicht op de omgeving. Het appartement is werkelijk van alle gemakken voorzien met 2 slaapkamers een ruime woonkamer met keuken en een fijne badkamer . de ligging op de 2e etage zorgt voor een prachtig uitzicht over het dorp en de omgeving. er is zelfs in iedere kamer een smart tv voorzien dit is een luxe waar wij als jong gezin dan ook graag gebruik van maken . Helaas word Ruiterplaat vakanties niet zo goed ondersteund door de internet provider (Delta) die oude Apparatur (router) beschikbaar stelt hierdoor werken de apps die internet nodig hebben op de tvs of op je eigen apparatuur niet erg goed. Ruiterplaat heeft er alles aan gedaan om dit op te lossen maar werd helaas door Delta in de steek gelaten als het op service aankomt. Wij komen hier heel graag terug en bedanken Ruiterplaat dan ook voor een fijn verblijf .
March 2022 - Johan V.
walking in beach and forest swimming pool in Center parks visit of Domburg & Veere
November 2021 - Jacqueshenri A.
Heerlijk ruim appartement en van alle gemakken voorzien. Ligging perfect om Zeeland te ontdekken.
October 2021 - Henk M.
Wir (Meine Tochter und meine Mutter)waren für fünf Tage in Kamperland. Wohnung, Wetter, Umgebung alles stimmte
October 2021 - Stefanie W.
Wij komen regelmatig in de Oude Haven van Kamperland. Een geweldige rustige plek en uitvalsbasis voor het strand, Veere, Domburg en leuke restaurants.
October 2021 - Joris V.
Nette Unterkunft mit schöner Aussicht.
September 2021 - Daniela F.
Wir haben die Zeit sehr genossen
August 2021 - Jürgen P.
Sehr schöne Wohnung und ein erholsamer Urlaub. Sehr ruhige Gegend.
July 2021 - Claudia S.